pondělí 10. listopadu 2008

UZDRAVENÁ

.
Samota už není opuštěná

Touha už není bezmocná

Vášeň už není nemocná

Spánek už není smrt z milosti

Oka mžik pohledem věčnosti

Víno už není pitná kůra

Sen už není noční můra

Jen motýl co se vrátil

Že někoho tu ztratil

2 komentáře:

Rya řekl(a)...

To je dobrý

znarnie řekl(a)...

To si taky myslim, vznikalo to včera mezi půlnocí a ránem....:-D