pondělí 10. listopadu 2008

Milost

já les
a každý strom v něm
koruny zvon
sklání se a líbá
doteky šeptá
je on

ztichle
mizí v srdci cizí noc
proto snes mi dej mi
věčná kouzla hvězdy
věčnou moc

nebo už nevzlétne
nikdy fénix
ve mně

2 komentáře:

Rya řekl(a)...

To se mi moc líbí.

Lucie řekl(a)...

Děkuji ti, sestro.