já les
a každý strom v něm
koruny zvon
sklání se a líbá
doteky šeptá
je on
ztichle
mizí v srdci cizí noc
proto snes mi dej mi
věčná kouzla hvězdy
věčnou moc
nebo už nevzlétne
nikdy fénix
ve mně
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
2 komentáře:
To se mi moc líbí.
Děkuji ti, sestro.
Okomentovat