středa 14. ledna 2009

Odpověď

mám o tebe strach
pod očima
ševelí ti smutek
v srdci zima
a pod skrýší řas
němý svitek

mám o sebe strach
pod rukama
blednou všechna slova
v hlavě tma
a za závojem vlasů
němá slza

neděle 4. ledna 2009

The Player

Davidovi

Lol a xD, směje se,
s petem běhá po lese
na mapě zná všechny cesty
s chutí plní těžké questy.
Na zádech má dlouhý luk,
je to prostě čupr kluk.
Kdo ho vidí, ten se bojí,
že v souboji neobstojí.
Blood elfi mu obzvlášť vadí,
sešle na ně kouzlo hadí.

Nespí, expí, stále paří,
neuklidí, neuvaří,
nečeše se, nemyje,
nejí ani nepije,
stále je on, nikdy off:
patologický hráč WoW.

čtvrtek 1. ledna 2009

Slova a slova

některá z lásky jsou
obtečou obejmou
jiná mě pohladí
slzy mi zastaví
některá z mlhy jsou
některá z kamení
vřelá, pak studená
jaképak znamení
některá z mlhy jsou
brzy se rozplynou
jiná mi protečou
zákeřně pod kůží
své stopy obtisknou
před těmi z kamení
ztratí se do mlhy
kde všechna pramení