.
Samota už není opuštěná
Touha už není bezmocná
Vášeň už není nemocná
Spánek už není smrt z milosti
Oka mžik pohledem věčnosti
Víno už není pitná kůra
Sen už není noční můra
Jen motýl co se vrátil
Že někoho tu ztratil
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
2 komentáře:
To je dobrý
To si taky myslim, vznikalo to včera mezi půlnocí a ránem....:-D
Okomentovat