neděle 9. listopadu 2008

Podzimní

Je ve mně cosi co si

Oblibuje samotu

Chodívá po pahorcích

Na návrších drží stráž.

Pravda

Za nocí chladných a větrných

Tělo by rádo tulilo se 

Kdyby bylo ke komu

Není však 

A tak

Setrváváme vcelku

Pokojně.

Zlatý podzimní list

Dávno již od stromu odloučený

Spočívá na hladině

Nezčeřené

1 komentář:

znarnie řekl(a)...

Je to tak reálné, až mi z té zimy naskakuje... A moc hezké a tvoje!