Je ve mně cosi co si
Oblibuje samotu
Chodívá po pahorcích
Na návrších drží stráž.
Pravda
Za nocí chladných a větrných
Tělo by rádo tulilo se
Kdyby bylo ke komu
Není však
A tak
Setrváváme vcelku
Pokojně.
Zlatý podzimní list
Dávno již od stromu odloučený
Spočívá na hladině
Nezčeřené
1 komentář:
Je to tak reálné, až mi z té zimy naskakuje... A moc hezké a tvoje!
Okomentovat