čtvrtek 18. prosince 2008

Zatím

zatím jsem slabá
jako květ pampelišky
přes noc se změním v lehounké
chmýří... jen klidně foukni

zatím jen hledám
písničku do své sbírky
přes den si střídám šťastné i teskné
chvilky... které si přečti

zatím se toulám
za zády stíny
uprostřed moří tajemných
slzí... a ty mi setři

2 komentáře:

Rya řekl(a)...

neplakej...nebo budu taky plakat...

znarnie řekl(a)...

Ta je moc hezká! Ne že by ty ostatní nebyly...