zatím jsem slabá
jako květ pampelišky
přes noc se změním v lehounké
chmýří... jen klidně foukni
zatím jen hledám
písničku do své sbírky
přes den si střídám šťastné i teskné
chvilky... které si přečti
zatím se toulám
za zády stíny
uprostřed moří tajemných
slzí... a ty mi setři
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
2 komentáře:
neplakej...nebo budu taky plakat...
Ta je moc hezká! Ne že by ty ostatní nebyly...
Okomentovat