Davidovi
Lol a xD, směje se,
s petem běhá po lese
na mapě zná všechny cesty
s chutí plní těžké questy.
Na zádech má dlouhý luk,
je to prostě čupr kluk.
Kdo ho vidí, ten se bojí,
že v souboji neobstojí.
Blood elfi mu obzvlášť vadí,
sešle na ně kouzlo hadí.
Nespí, expí, stále paří,
neuklidí, neuvaří,
nečeše se, nemyje,
nejí ani nepije,
stále je on, nikdy off:
patologický hráč WoW.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
1 komentář:
:-)))
Okomentovat